Cesta je průlomová transformační a uzdravující metoda, která léčí emocionální a fyzické problémy na buněčné úrovni. Byla vytvořena světově uznávanou, nejlépe prodávající autorkou a expertkou na léčbu těla a duše Brandon Bays poté, co si jejím prostřednictvím vyléčila nádor dělohy. Jde o metodu fungující na úrovni psycho-neuro-endokrino-imunitního systému (PNEI)

Jedná se také o velmi účinnou transformační metodu pro osvobozování z předurčenosti ega. Díky tomu se můžeme začít rozpomínat na naši skutečnou podstatu. Pracuje totiž na nevědomé úrovni, kde se nachází naprostá většina našich nastavení a uložených traumat. 

Podle výsledků výjimečného výzkumu z oblasti buněčné medicíny (Dr. Candace Pertová) o vlivu potlačených vzpomínek na naše buňky je jednoznačně dokázáno, že kdykoliv prožíváme silnou emoci, kterou potlačíme nebo uzavřeme, dochází v těle ke specifickým chemickým změnám. Tyto změny ovlivňují buněčné receptory, čímž dojde k zablokování vzájemné komunikace těchto a ostatních buněk v těle. Pokud tyto buňky zůstanou zablokovány delší dobu, existuje zvýšené riziko, že v případě vzniku nemoci se tato nemoc projeví právě v místě, kde se nacházejí zablokované buněčné receptory. Vznikají tady také nezdravé vzorce chování, které nás provází životem aniž bychom si mnohdy uvědomovali, proč v určitých situacích nevhodně reagujeme. Můžeme si ve vypjatých situacích na úrovni mysli namlouvat, jak to zvládáme, nicméně ta chemická reakce probíhá, aniž bychom ji mohli jakkoliv ovlivnit.

Tyto vzpomínky zůstávají uložené v buněčné paměti a předávají se z generace na generaci, což vysvětluje, že přestože se buňky našich orgánů neustále obnovují /např. pokožka se obnoví za 3-4 týdny, buňky oka se obnoví za 48 hodin/, zdravotní problémy setrvávají.

K negativnímu naprogramování našich buněk dochází vždy, když se nacházíme ve vrcholném emočním stavu a když tuto emoci právě v tomto okamžiku potlačíme. Toto potlačení uvolňuje chemické látky, jež zahájí programování nebo zablokování.

Chceme-li toto naprogramování přerušit, odkrýt buněčné vzpomínky a zbavit se jich, musíme se dostat do kontaktu se stejnou částí naší bytosti, která vytvořila původní naprogramování. Je dokázáno, že pokud zdravě cítíme a vyjádříme své emoce, buněčné receptory zůstanou otevřené.

Při terapii je klient v relaxovaném stavu (nejedná se o hypnózu) doveden k zasuté vzpomínce na situaci, která často nevědomky stojí za jeho potížemi. Tuto zpracuje tak, aby mu již neškodila, projde kontrolními a vyrovnávacími procesy a vrátí se k běžnému vědomí. Tento proces probíha až na buněčné úrovni a to, co běžné metody psychoterapie dosahují často až po měsících či letech soustavné práce, je možné s Cestou za dny až týdny. Jsou zaznamenány případy, kdy se lidé vyléčili (i z vážné nemoci) po prvním procesu Cesty, obvykle je ale třeba absolvovat procesů více. Je to skutečná „cesta“ k osvobození a vyléčení sama sebe. Jeden ze způsobů, jak získat přístup ke schopnosti přirozeně se uzdravit, která je v každém z nás. Nejedná se o alternativní metodu, ale metodu, která je doplněním klasické medicíny.

Cesta není něco, co lze následovat a spoléhat se, že dostanu odpovědi a řešení …. Je to úžasný nástroj, jak toto vše najít v sobě, jak se vrátit k sobě DOMŮ.  Cesta se může stát Vaším skvělým pomocníkem na Vaší spirituální cestě, na cestě do skutečné Svobody. 

Cestu může ke svému prospěchu využít každý. Není třeba žádné víry, bujné fantazie či speciální přípravy. Každý má neomezený přístup ke svému vědomí, ke svým buňkám, a potřebné informace k němu přijdou. Stačí se jen uvolnit a otevřeně přijímat vše, co se objeví.

 

 

Doporučené knihy

kniha1   kniha2   kniha3   kniha4