A máme tady opět změnu 🙂

Brandon se rozhodla vytvořit zcela nový formát vstupního semináře Cesty. Jedná se o 5-ti denní pobytový seminář, na kterém i nadále zůstane učení metody Cesta, zároveň to ale bude v kombinaci hlubší práce ve formě meditací, satsangů, tématu hojnosti, ranní jógy, práce s tělem – trauma release (uvolnění traumatu) atd atd. Bude to seminář s hlubokým uzdravujícím potenciálem pro každého. Není podmínkou cokoliv umět, znát …

Z tohoto semináře pak bude možné pokračovat rovnou do programu terapeuta nebo osobní transformace na semináře s enneagramem.

Všichni se na tento seminář velmi těšíme a vnímáme jej jako velký posun protože více a více „začátečníků“, kteří k Cestě přicházejí, jsou již na svých duchovních cestách daleko. Konkrétní datum i cena je teď v jednání, jakmile budu mít více informací, zveřejním je jak tady, tak na stránkách Cesty.

Pokud máte o seminář zájem a nemáte prostor hlídat web, napište mi a ozvu se Vám pak osobně.

Stále zůstávají také původní semináře Intenzivní Cesta a Vědomá hojnost. Intenzivní Cesta je v současné chvíli možno absolvovat ve dvou variantách, online nebo prezenčně tzv. hybrid verzi. Obě formy semináře jsou tlumočeny do češtiny.

Termíny:

ONLINE – 20. – 22. dubna 2024

LIVE – 25.+26. května 2024

Prezenční seminář, kdy učení Brandon Bays (videa v originále s možností tlumočení do češtiny) je propojeno s live vstupy, které budu dělat já a celý seminář je podporován zkušenými terapeuty Cesty.

U online verze je veškeré učení formou videí přímo s Brandon Bays doprovázené živými online vstupy koprezentéra. Jelikož se jedná o mezinárodní seminář,  koprezentér je Arnold Timmerman a bude tlumočeni dle češtiny. Pro anglicky mluvící je možná anglická verze.  Zároveň budeme mít také další terapeuty a trenéry, kteří budou účastníkům poskytovat podporu po celou dobu konání semináře. V případě velkého počtu českých a slovenských účastníků dělám koprezentéra já.

Pracuje se na platformě ZOOM a procesy probíhají v separátních místnostech, kde je zaručeno naprosté soukromí.

Jedná se o seminář, který z celého srdce doporučuji. Hlavní rozdíl mezi privátním sezením a seminářem je v tom, že na semináři si metodu ošaháte i z té druhé strany (terapeutické), budete se učit s ní pracovat a tím pádem používat v životě s vašimi nejbližšími. Během semináře 3x proces dostanete a 3x dáte. Důležitá je i celková energie semináře, která naprosto funguje i online.
Je potřeba být přítomen celou dobu semináře. Obsah je koncipován tak, že se krok za krokem s metodou seznamujete a během mnoha meditací a dalších technik během dne také připravujete na odpolední procesy.

V Praze pořádáme „výměnné večery“, kterých se mohou účastnit absolventi tohoto semináře a pracovat mezi sebou.

Potřebujete : vnitřní odhodlání a dobré internetové spojení včetně kamery 🙂

Upozornění : seminář není náhrada terapie, přestože na něm dochází k léčení. Hlavním účelem je seznámení účastníků s technikou a prací s ní. Pokud máte vážné psychické problémy, doporučuji si metodu první projít se zkušeným terapeutem a na základě toho se rozhodnout pro přihlášení na seminář.

 

 

CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE