Nový termín dalšího semináře s Brandon Bays je vzhledem k současné situaci posunut na jaro 2021. Pokud máte zájem o účast či více informací, klikněte   ZDE.

Jedná se o seminář, který z celého srdce doporučuji. Hlavní rozdíl mezi privátním sezením a seminářem je v tom, že na semináři si metodu ošaháte i z té druhé strany (terapeutické), budete se učit s ní pracovat a tím pádem používat v životě s vašimi nejbližšími. Během semináře 3x proces dostanete a 3x dáte. Důležitá je i celková energie semináře (i pro ty, kteří nemají rádi hromadné akce, což jsem byla v minuloti i já a stálo mne to hodně přemáhání.. naštěstí volání bylo silnější:-) ) No a rozhodně nezapomenutelný zážitek je poznat a zažít Brandon Bays osobně. Během semináře používá i mnoho jiných technik, které už během dne pomohou otvírat témata a semináře jsou každým rokem hlubší.

Seminář je simultánně překládán do češtiny.

Každý měsíc také v Praze pořádáme „výměnné večery“, kterých se mohou účastnit absolventi tohoto semináře a pracovat mezi sebou.

Jestliže jednou tento seminář absolvujete, můžete se účastnit jakéhokoliv jiného semináře Intenzivní Cesta po celém světě jako „trenér“, který při semináři jak pomáhá, tak má možnost také každý den procesem projít. Tato účast je zdarma či za malý poplatek.

 

Takže pokud si přejete tuto metodu aktivně začlenit do vašeho života (COŽ MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJI), pak neváhejte.

 

 CHCI SE DOZVĚDĚT VÍCE